Sociālā atbildība

Rūpes par pacientiem

Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai katrs pacients varētu pēc iespējas ilgāk patstāvīgi piedalīties sabiedrības dzīvē. Mediq vēlas, lai cilvēki varētu dzīvot pilnvērtīgi. Mēs vēlamies uzlabot pacientu veselību un palīdzēt tikt galā ar hroniskām un akūtām saslimšanām. Mēs atbildam par to, lai mūsu piegādātie produkti būtu droši. Tāpēc izmantojam šādus kvalitātes un drošības garantus: atbilstību likumiem un noteikumiem; iekšējās vadlīnijas un ārējās sertifikācijas sistēmas; piegādātāju izvērtēšanu kvalitātes garantijas un viltojumu novēršanas nolūkos.

Rūpes par darbiniekiem

Mediq sirds ir mūsu darbinieki, kas ikdienā strādā drošākas un labākas nākotnes vārdā. Tāpēc uzņēmums cenšas veidot darba vidi, kurā darbinieki gūst panākumus, izjūtot izaicinājumus, uzlabojot savas prasmes un attīstot kompetences. Uzņēmuma cilvēkresursu politikas svarīgākie nosacījumi: personāla daudzveidība; darbinieku atlase un motivēšana, iesaistīšana uzņēmuma procesos; cilvēkresursu izglītošana un attīstība; darbinieku veselība un drošība.

Rūpes par vidi

Mūsu uzņēmējdarbības pamatā ir loģistika. Tāpēc mēs vienmēr cenšamies palīdzēt vides saglabāšanā. Kaut mūsu uzņēmējdarbība uz vidi atstāj samērā nelielu ietekmi, mēs tomēr mēģinām atrast veidus, kā to samazināt vēl vairāk. Mūsu preces tiek piegādātas Mediq iepakojumos, kurus bieži izmantojam atkārtoti. Arī mārketinga darbībā izmantojam pārstrādātus materiālus. Lielākā daļa uzņēmumā izmantotā iepakojuma, piemēram, papīrs un kartons, der atkārtotai pārstrādei. Cenšamies palielināt atjaunojamo resursu īpatsvaru uzņēmuma radīto atkritumu apjomā, tādējādi sniedzot savu ieguldījumu vides saglabāšanā.

X

Mediq.lv lieto sīkdatnes

Sīkdatnes palīdz uzlabot vietnes lietošanas pieredzi.  Izmantojot mūsu mājasalapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk par mūsu sīkdatņu politiku.

Iesniegt