Labākais veselības aprūpei

Biznesa klienti

Mūsu preces un pakalpojumi

SIA Mediq Latvija ikdienas darbā klientam ir liela nozīme. Mēs cenšamies būt profesionāli un uzticami partneri un palīdzam klientam atrast prasībām piemērotāko risinājumu. Cenšamies panākt, lai savstarpējā sadarbība būtu ilgtermiņa un lai apmierināto klientu skaits palielinātos. Mūsu uzņēmumā strādājošie savas jomas speciālisti sadarbības partneriem vienmēr palīdz visaptveroši un profesionāli.

  • Vairāk nekā 25 gadu ilga pieredze medicīnas un laboratorijas ierīču jomā

  • Pasaulē pazīstamu zīmolu ražoti augstas kvalitātes produkti

  • Savas jomas speciālisti

Medicīnas preču nodaļa

Medicīnas preču nodaļa piegādā dažādas medicīnas preces, instrumentus un iekārtas.
Piedāvājam preces gandrīz visās medicīnas jomās - anestezioloģijā, ķirurģijā, aprūpē un daudzās citās. Nodaļā strādā trīs medicīnas preču pārstāvji - savas jomas speciālisti.
Tirdzniecības procesā atbalstu sniedz arī tirdzniecības konsultants, kas apstrādā klientu ikdienas pasūtījumus. Iekārtu uzstādīšanu, remontu un apkalpošanu veic profesionāli konkrētās sfēras inženieri. 

Laboratorijas preču nodaļa

Laboratorijas preču nodaļa piegādā preces pētniecības institūcijām, dažādām laboratorijām, ģimenes ārstu praksēm, kā arī citiem uzņēmumiem, kas savā darbā izmanto laboratorijas preces un ierīces.
Laboratorijas preču pārstāvji sniedz profesionālus padomus, vienmēr atrodot klientam atbilstošāko risinājumu.
Mēs piedāvājam klientiem pilnu servisu – no iekārtas vai ierīces iegādes līdz tās tehniskajam atbalstam – profesionāļu veiktiem remontdarbiem un apkalpošanai.

Sazinieties ar mums

Ja neatradāt piemērotu produktu vai jums ir citi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.
X

Mediq.lv lieto sīkdatnes

Sīkdatnes palīdz uzlabot vietnes lietošanas pieredzi.  Izmantojot mūsu mājasalapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk par mūsu sīkdatņu politiku.

Iesniegt