Privātuma politika

Mediq un jūsu personas dati

Ja apmeklējat šo mājaslapu un esat Mediq klients, jūs kopīgojat ar mums savus personas datus. Tā ir gan informācija, ko kopīgojat, iepērkoties tiešsaistē, gan kontaktējoties ar mūsu klientu apkalpošanas centru. Jūsu personas datus mēs apstrādājam ļoti atbildīgi. Zemāk lasāms precīzāks skaidrojums par to, kā Mediq apstrādā personas datus. Papildu jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums.

Paziņojums par privātumu

 • Kas ir personas dati?
  Personas dati ir jūsu identifikācijas informācija vai dati par jūsu darbībām internetā. Ir daudzi personas datu veidi, piemēram, vārds, adrese vai e-pasta adrese, kā arī datora IP adrese. Personas dati ir visa informācija, kas kaut kā saistīta ar jums. Īpaša informācija, piemēram, personas rase, reliģiskā piederība vai veselības dati, tiek uzskatīta par ‘īpašas kategorijas personisko informāciju.
 • Kā Mediq rūpējas par personas datu aizsardzību
  Mediq uzglabā jūsu personas datus, ciktāl tas nepieciešams, lai sniegtu jums pakalpojumus, un ciktāl tas ir nepieciešams vai atļauts likumā. Personas dati, kas vairs nav nepieciešami, tiek izdzēsti pēc iespējas ātrāk. Mediq izmanto drošas un likumīgi apstiprinātas sistēmas, lai aizsargātu jūsu personas datus pret nozaudēšanu vai jebkāda veida nelikumīgu apstrādi.
 • Kā Mediq apstrādā jūsu personas datus?
  Mediq personas dati ir nepieciešami, lai nodrošinātu konkrētam klientam visatbilstošākos ieteikumus par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kā arī nodrošinātu pirkšanas un pārdošanas procesa norisi bez aizķeršanās.
 • Likumiskais ietvars nosaka vairākas personas datu apstrādes prasības

  Tostarp:

  • Likumisko mērķi, kas datu subjektam tiek paziņots skaidri un laikus. 
  • Personas datu apstrādes likumisko pamatu, piemēram, līgumu, datu subjekta piekrišanu, būtiskus pienākumus vai leģitīmas intereses, kas ir svarīgākas par datu subjekta privātuma interesēm.
  • Datu minimizāciju, kas nosaka, ka nedrīkst apkopot vairāk datu kā nepieciešams konkrētajam mērķim.
  • Subsidiaritāti, kas nosaka to, ka, pastāvot citām, datu subjektam mazāk apgrūtinošām iespējām mērķa sasniegšanai, tās noteikti jāizmanto.
  • Piemērotus organizatoriskos un tehniskos līdzekļus personas datu apstrādes aizsardzībai.
 • Vēlaties, lai mainām vai izdzēšam jūsu personas datus?
  Sazinieties ar mums jebkurā laikā, ja vēlaties apskatīt savus personas datus un/vai tos izmainīt, papildināt, dzēst vai noteikt ierobežojumus, ja jūsu personas dati ir nepatiesi, nepilnīgi vai neatbilstoši. Jūs varat arī nepiekrist savu personas datu apstrādei. Lai mainītu vai dzēstu savus personas datus, rakstiet uz privacy.latvija@mediq.com
 • Mediq gantantē arī jaunās tiesības
  ES Vispārīgā datu aizsardzības regula nosaka jaunas tiesības: tiesības tikt aizmirstam un tiesības uz datu pārnešanu. Jūs varat izmantot arī šīs tiesības. Mēs darīsim visu, lai izpildītu jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk.
 • Google Analytics
  Mēs izmantojam Google Analytics, lai noskaidrotu, kā pēc iespējas efektīvāk apkalpot mūsu vietnes apmeklētājus. Informācija, ko mēs saņemam no Google Analytics, tiek glabāta Google serveros Savienotajās valstīs. Glabāti tiek anonimizēti, nevis personas dati. Tas nozīmē arī to, ka nav zināma precīza vieta, no kuras jūs apmeklējat mūsu mājaslapu.

  Mediq šo informāciju izmanto, lai noskaidrotu, kā tiek izmantotas uzņēmuma vietnes, un lai varētu veidot vietņu apmeklējuma atskaites un spētu piedāvāt reklāmdevējiem informāciju par viņu kampaņu efektivitāti. 

  Mēs neatļaujam Google iegūto informāciju izmantot citos Google pakalpojumos. 

  Ja nepieciešams vairāk informācijas, lūdzu, skatīt Google (Analytics) privātuma politikas nostādnes.

Sīkdatņu politika

 • Mūsu sīkdatņu politika
  Savos pakalpojumos mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelieli, vienkārši teksta faili, kas tiek nosūtīti uz datoru kādas vietnes apmeklējuma laikā. Sīkdatnes tiek izmantotas gan mūsējā, gan lielākajā daļā citu vietņu.
 • Sīkdatnes padara pārlūkošanu vienkāršāku
  Izmantojot sīkdatnes, tiek nodrošināts, ka klients atkārtoti nesaņem vienu un to pašu informāciju, kā arī nav nepieciešams atkārtoti ievadīt to pašu informāciju vietnes apmeklējuma laikā. Tas padara vietnes apmeklējumu vienkāršāku. Sīkdatnes nodrošina arī iespēju atcerēties klienta preču groza saturu. Sīkdatnes ļauj noskaidrot vietnes izmantojumu un noteikt tās uzlabošanas iespējas.
 • Izmantot sīkdatnes ir droši
  Sīkdatnes izmantot ir droši: no tām nevar izgūt nekādu personisko informāciju, piemēram, tālruņa numuru vai e-pasta adresi.  Sīkdatnes nav iespējams izmantot, lai sūtītu pārdošanas piedāvājumus uz e-pastu vai telemārketinga darbībām.
 • Sīkdatņu bloķēšana
  Sīkdatnes ir iespējams bloķēt vai atcelt piekrišanu tās izmantot. Lielāko daļu interneta pārlūku var konfigurēt tā, lai tie noraidītu sīkdatnes. Kā tas izdarāms, atkarīgs no izmantotā interneta pārlūka.

  Piezīme: ja tiek atspējota sīkdatņu lietošana vai tās tiek bloķētas, daži pakalpojumi vai vietnes elementi var nedarboties nemaz vai nedarboties, kā paredzēts.
X

Mediq.lv lieto sīkdatnes

Sīkdatnes palīdz uzlabot vietnes lietošanas pieredzi.  Izmantojot mūsu mājasalapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk par mūsu sīkdatņu politiku.

Iesniegt