Mediq vērtības

Mūsu klients

Svarīgs ir katrs klients – privātpersona, medicīnas aprūpes speciālists vai pacients. Mēs piedāvājam klientam ērtus risinājumus un uzņemamies atbildību par to, lai klients saņemtu sev nepieciešamo. Mūsu pieeju klientam raksturo augstas kvalitātes risinājumi, kas balstās mūsu darbinieku entuziasmā un mērķtiecībā. Klienta vēlmes un vajadzības ir uzņēmuma darbinieku darba pamats. Veidojot ciešas saites ar saviem sadarbības partneriem, mēs pastāvīgi uzlabojam sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Mediq virzītājspēks

Mums jārīkojas saskaņoti, lai sasniegtu vēl vairāk. Lai gūtu panākumus, jātic neierobežotām iespējām, vienlaikus piemērojoties jaunām situācijām un nepārtraukti attīstoties. Mūsu uzvarētāju komandas veidošanā labs palīgs ir godpilna attieksme un cieņa. Domājam gan par komandu, gan uzvaru. Vienmēr meklējam arī jaunas ierosmes, lai turpinātu attīstību. Par sasniegto uzņemamies atbildību.

Uzņēmuma būtība

Mediq darbinieku būtība ir rūpes. Rūpes par pacientiem. Mūsu darbs ir svarīgs un nepieciešams. Mums ir svarīgi uzlabot ikviena pacienta dzīves kvalitāti. Mēs apzināmies, ka pacients ir vissvarīgākais. Lai nodrošinātu saviem klientiem labāku un piemērotāku aprūpi,

X

Mediq.lv lieto sīkdatnes

Sīkdatnes palīdz uzlabot vietnes lietošanas pieredzi.  Izmantojot mūsu mājasalapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk par mūsu sīkdatņu politiku.

Iesniegt