{{Message}}

Interneta veikals

Pasūtiet nepieciešamās preces tieši uz mājām

VEIKALS

Interneta veikals privātpersonām

Šis Interneta veikals ir domāts privātpersonām.
Ja Jūs pērkat vairāk nekā vienu preci no mums, reģistrējiet sevi kā klientu, un Jūs jau būsiet mūsu sistēmā nākamajam pirkumam.
Interneta veikalā pieejamie produkti parasti ir pieejami noliktavā, bet, ja prece pašlaik nav noliktavā, tā tiks pasūtīta pēc rēķina apmaksas.
Informācija par piegādes laiku tiks parādīta, pievienojot preci grozam. Izvēlieties vajadzīgos produktus un ievadiet nepieciešamo informāciju, lai pabeigtu pasūtījumu (Uzvārds, vārds, kontakttālrunis, kontaktpersonas e-pasta adrese, piegādes adrese, pasta indekss), un pēc tam maksājiet par produktiem saskaņā ar saņemto rēķinu ar bankas starpniecību. Aizpildot pasūtījumu, sniedziet precīzu informāciju, kas nepieciešama pasūtījuma izpildei.
Preces piegāde notiek pēc tam, kad esat izpildījis pasūtījumu Interneta veikalā un samaksājis par pasūtījumu.
Preces Jums tiks piegādātas, izmantojot kurjerpasta pakalpojumus. Noliktavā esošo preču piegāde tiks veikta pēc iespējas ātrāk pēc maksājuma saņemšanas, bet ne vēlāk kā trīs darba dienu laikā no tā. Preces, kuras nav pieejamas noliktavā, tiek piegādātas piecu darbdienu laikā pēc preču piegādes noliktavā.

Ja kopējā pasūtījuma summa ir 20.00 EUR vai vairāk, preču piegāde ir bez maksas. Maksa par preču piegādi pasūtījumam līdz 20.00 EUR – 3.50 EUR.